SHKRIMI
e mërkurë, 26 qershor 2019

SHERADIN BERISHA: POLITIKANI YNË S'KA SINQERITET, ËSHTË MASHTRUES ORDINER!

Pashtriku, 24 mars 2019: Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, duke folur në Kuvend për pezullimin e kazinove dhe lojërave të fatit u shpreh se "mjaftë i kemi mashtruar qytetarët është koha të bëhemi të sinqertë..."!!!

***

Kadri, mashtrimi është veti parësore e politikanit tonë! Pa premtimet e mashtrimet tuaja 'mentaliteti i robit' s'mund të nënshtrohet! Si rrjedhim premtimi yt për sinqeritet është mashtrim i radhës! Prandaj, ik - shporru - sepse e ke mbushur kupën Ti dhe soji Yt!***

D O R Ë H E Q J E !

Presidenti Hashim Thaçi, Bankën Qëndrore të Kosovës (BQK) e ka shndërruar në qendër për punësimin e familjarëve të tij! Një afer me përmasa të tilla nepotiste po t'i ndodhte edhe presidentit të BANGLADESHIT do të jepte menjëherë DORËHEQJE! Hashimi nuk e ka ndërmend të dorëhiqet, prandaj i mbetet qytetarëvet ta dorëheqin me protesta të qeta,duke bartur në duar pankarta me emrat e familjarëve të punesuar në BQK... Dorëheqja duhet t'i kërkohet edhe Ramush Haradinajt, Fatmir Limajt, Kadri Veselit, Isa Mustafës....


PDK-ja me rrënjë në BQK – asistentja e Veselit, djali i Ismaili e vajzat e Lladrovcit e Xhelilit

https://www.youtube.com/watch?v=3rBt9xehWKo


kthehu

SHKRIMET E FUNDIT

FOTOLAJM

FOTODËSHMI

 • Deshmoret e Kombit
 • Xhemajli Berisha
 • Shaban, Adem e Hamëz Jashari
 • Mehë Uka
 • Tahir Sinani
 • Ridvan Qazimi - Komandant Lleshi
 • Xheladin Gashi - Plaku
 • Jashar Salihu
 • Xhemajl Fetahaj
 • Agim Ramadani
 • Indrit Cara - Kavaja
 • Mujë Krasniqi - Kapuçi
 • Abedin Rexha - Sandokani
 • Fehmi i Xheve Lladrovci
 • Remzi Ademaj, Xhevat e Seladin Berisha
 • Bekim Berisha - ABEja
 • Ilir Konushevci
 • Ismet Jashari - Kumanova
 • Luan Haradinaj
 • Adrian Krasniqi
 • Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu
 • Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani
 • Adem Jashari
 • Ahmet Haxhiu
 • Fadil Vata
 • Ukshin Hoti
 • Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
 • Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha
 • Jusuf Gërvalla dhe Kadri Zeka
 • Naser Hajrizi
 • Adem Demaçi
 • Metush Krasniqi
 • Zekeria Rexha
 • Xheladin Hana
 • Musine Kokollari
 • Marije Shllaku
 • Gjon Serreçi
 • Qemal Stafa
 • Mulla Idriz Gjilani
 • Shaban Polluzha
 • Avni Rrustemi
 • Azem e Shote Galica
 • Asdreni
 • Migjeni
 • Ndre Mjeda
 • Shtjefën Gjeqovi
 • Faik Konica
 • Fan Noli
 • Gjergj Fishta
 • Bajram Curri
 • Isa Boletini
 • Idriz Seferi
 • Hasan Prishtina
 • Luigj Gurakuqi
 • Ismail Qemali
 • Dedë Gjo Luli
 • Çerqiz Topulli dhe Mihal Grameno
 • Mehmet Pashë Deralla
 • Vaso Pashë Shkodrani
 • Naum Veçilharxhi
 • Haxhi Zeka
 • Mic Sokoli
 • Naim Frashëri
 • Sami Frashëri
 • Sylejman Vokshi
 • Ymer Prizreni
 • Ali Pashë Gucia
 • Abdyl Frashëri
 • Jeronim De Rada
 • Marko Boçari
 • Bubulina
 • Pjetër Bogdani
 • Lekë Dukagjini
 • Gj.K.Skënderbeu
 • Teuta
 • Kostandini i Madh
 • Leka i Madh
 • Iliria

VIDEO

Fazli Berisha - Pashtrik

Selver Mackaj 2

Copyright © 2006 - 2012 Portali Pashtriku.org - Të gjitha të drejtat e rezervuara.     Zhvilluar nga: AlbaProject Networks