SHKRIMI
e diel, 23 shkurt 2020

ROBERT DAVID STEELE: 'SULMET TERRORISTE JANË TË SAJUARA NGA SHËRBIMET SEKRETE'!

Pashtriku.org, 21. 02. 2017: Robert David Steele është një oficer amerikan i zbulimit të Forcave të Armatosura të Shteteve të Bashkuara, i cili në "Trupat e Marinës" ka punuar për 20 vjet si agjent i CIA-s. Steele gjatë prezentimeve në luftën kundër terrorizmit, ka thënë se, "shumica e sulmeve ishin të sajuara".

"Shumica e terroristëve dhe shumica e sulmeve terroriste janë të bëra nga shërbimet tona të sigurisë" - thotë ai. Pra këto sulme sipas tij janë krijuar nga shërbimet sekrete!

"Shikojeni mirë çdo sulm terrorist, veçanërisht në Shtetet e Bashkuara. Të gjitha janë të qëllimshme dhe mashtruese ose të detyruara nga FBI" - thotë Steele.

"Fakti është se ne tani kemi qytetarët FBI që nxisin terrorizmin". Për shembull, çdo incident terrorist kemi pasur në Amerikë ishte nën sulm "flamur të rreme".

Sipas tij edhe Xhihadisti Gjoni (që priste koka njerëzish), është i financuar nga Arabia Saudite dhe i trajnuar nga CIA.

Ai gjithashtu ka nënvizuar se ne të gjithë jemi të mashtruar. "Ata luajnë me jetën tonë. I bëjnë modelet dhe tregimet që ata duan".____________


Burimet:

CIA Veteran Says “ALL Terrorism is FALSE FLAG Terrorism”

http://www.choiceandtruth.com/2016/05/cia-veteran-says-all-terrorism-is-false-flag-terrorism.html

***

Shikoni videomaterialet:

CIA Veteran Robert Steele Reveals On RT All Terrorist Attacks In US are False Flags
Keiser Report: War on terror - self-leaking ice cream cone (E731)


kthehu

SHKRIMET E FUNDIT

FOTOLAJM

Adem Jashari 1955 - 1998

FOTODËSHMI

 • Deshmoret e Kombit
 • Xhemajli Berisha
 • Shaban, Adem e Hamëz Jashari
 • Mehë Uka
 • Tahir Sinani
 • Ridvan Qazimi - Komandant Lleshi
 • Xheladin Gashi - Plaku
 • Jashar Salihu
 • Xhemajl Fetahaj
 • Agim Ramadani
 • Indrit Cara - Kavaja
 • Mujë Krasniqi - Kapuçi
 • Abedin Rexha - Sandokani
 • Fehmi i Xheve Lladrovci
 • Remzi Ademaj, Xhevat e Seladin Berisha
 • Bekim Berisha - ABEja
 • Ilir Konushevci
 • Ismet Jashari - Kumanova
 • Luan Haradinaj
 • Adrian Krasniqi
 • Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu
 • Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani
 • Adem Jashari
 • Ahmet Haxhiu
 • Fadil Vata
 • Ukshin Hoti
 • Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
 • Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha
 • Jusuf Gërvalla dhe Kadri Zeka
 • Naser Hajrizi
 • Adem Demaçi
 • Metush Krasniqi
 • Zekeria Rexha
 • Xheladin Hana
 • Musine Kokollari
 • Marije Shllaku
 • Gjon Serreçi
 • Qemal Stafa
 • Mulla Idriz Gjilani
 • Shaban Polluzha
 • Avni Rrustemi
 • Azem e Shote Galica
 • Asdreni
 • Migjeni
 • Ndre Mjeda
 • Shtjefën Gjeqovi
 • Faik Konica
 • Fan Noli
 • Gjergj Fishta
 • Bajram Curri
 • Isa Boletini
 • Idriz Seferi
 • Hasan Prishtina
 • Luigj Gurakuqi
 • Ismail Qemali
 • Dedë Gjo Luli
 • Çerqiz Topulli dhe Mihal Grameno
 • Mehmet Pashë Deralla
 • Vaso Pashë Shkodrani
 • Naum Veçilharxhi
 • Haxhi Zeka
 • Mic Sokoli
 • Naim Frashëri
 • Sami Frashëri
 • Sylejman Vokshi
 • Ymer Prizreni
 • Ali Pashë Gucia
 • Abdyl Frashëri
 • Jeronim De Rada
 • Marko Boçari
 • Bubulina
 • Pjetër Bogdani
 • Lekë Dukagjini
 • Gj.K.Skënderbeu
 • Teuta
 • Kostandini i Madh
 • Leka i Madh
 • Iliria

VIDEO

Fazli Berisha - Pashtrik

Selver Mackaj 2

Copyright © 2006 - 2012 Portali Pashtriku.org - Të gjitha të drejtat e rezervuara.     Zhvilluar nga: AlbaProject Networks