JETËSHKRIMI I ESAT PASHË TOPTANIT NË FOTO!

 Pashtriku.org, 10. 11. 2016: Gazetari i “Zërit të Amerikës”, Ilir Ikonomi ka botuar librin biografik: “Esat pashë Toptani: Njeriu, lufta, pushteti”. Libri ka 570 faqe dhe përmban rreth 60 fotografi të cilësisë së lartë, disa prej të cilave publikohen për herë të parë. Në vijim shikoni fotografitë, ndërsa poshtë tyre janë të shkruara diçiturat përkatëse. /Editori i pashtriku.org, sh.b/

 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura