SHKRIMI
e hënë, 06 korrik 2020

RRËFIMI TRONDITËS I SHKENCËTARIT, DR.MAURICE HILLEMAN: THOTË 'QËLLIMISHT I KEMI INFEKTUAR 30 MILIONË NJERËZ ME KANCER, LEUKEMI DHE AIDS' (VIDEO)

Pashtriku.org, 3 dhjetor 2017: Një nga shkencëtarët më të shquar brenda industrisë së vaksinave, shkencëtari i kompanisë farmaceutike Merck, Dr. Maurice Hilleman, pak vite para vdekjes, bëri një regjistrim audio në të cilin ai pranon plotësisht se vaksinat me të cilat vaksinohen mbi 30 milionë njerëz në botë ishin të kontaminuara me leukimi, virusin e kancerit dhe AIDS'it.

Pra, shkencëtarët e dinin se vaksina ishte e infektuar me një virus të kancerit dhe qeshnin me një realitet të tillë të frikshëm!“Kjo nuk është një teori komploti, kjo është e vërteta në të cilën unë jam i përfshirë “, tha shkencëtari i Merck, i cili nuk e kishte idenë se një ditë mediat do të merrnin këtë filmim në dorë, sepse nuk kishte internet në atë kohë.

Ai me siguri mendonte se incizimi do të mbetet sekret, sepse kur u pyet pse këtë nuk ua tregon mediave, ai u përgjigj: "Sigurisht që nuk duhet të jetë publike! Është një çështje brenda një komuniteti shkencor!"

Me fjalë të tjera, ai inkurajoi shkencëtarët që të fshehin të vërtetën e frikshme. Përkundër faktit se ka një incizim dhe mund të dëgjohet ky regjistrim është injoruar për vite me radhë dhe nuk është publikuar në asnjë media masive anembanë botës deri tani.


MERCK - CANCER - SV40 and AIDS in VACCINES - ADMISSION BY Dr Maurice Hilleman


kthehu

SHKRIMET E FUNDIT

FOTOLAJM

Adem Jashari 1955 - 1998

FOTODËSHMI

 • Deshmoret e Kombit
 • Xhemajli Berisha
 • Shaban, Adem e Hamëz Jashari
 • Mehë Uka
 • Tahir Sinani
 • Ridvan Qazimi - Komandant Lleshi
 • Xheladin Gashi - Plaku
 • Jashar Salihu
 • Xhemajl Fetahaj
 • Agim Ramadani
 • Indrit Cara - Kavaja
 • Mujë Krasniqi - Kapuçi
 • Abedin Rexha - Sandokani
 • Fehmi i Xheve Lladrovci
 • Remzi Ademaj, Xhevat e Seladin Berisha
 • Bekim Berisha - ABEja
 • Ilir Konushevci
 • Ismet Jashari - Kumanova
 • Luan Haradinaj
 • Adrian Krasniqi
 • Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu
 • Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani
 • Adem Jashari
 • Ahmet Haxhiu
 • Fadil Vata
 • Ukshin Hoti
 • Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu
 • Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha
 • Jusuf Gërvalla dhe Kadri Zeka
 • Naser Hajrizi
 • Adem Demaçi
 • Metush Krasniqi
 • Zekeria Rexha
 • Xheladin Hana
 • Musine Kokollari
 • Marije Shllaku
 • Gjon Serreçi
 • Qemal Stafa
 • Mulla Idriz Gjilani
 • Shaban Polluzha
 • Avni Rrustemi
 • Azem e Shote Galica
 • Asdreni
 • Migjeni
 • Ndre Mjeda
 • Shtjefën Gjeqovi
 • Faik Konica
 • Fan Noli
 • Gjergj Fishta
 • Bajram Curri
 • Isa Boletini
 • Idriz Seferi
 • Hasan Prishtina
 • Luigj Gurakuqi
 • Ismail Qemali
 • Dedë Gjo Luli
 • Çerqiz Topulli dhe Mihal Grameno
 • Mehmet Pashë Deralla
 • Vaso Pashë Shkodrani
 • Naum Veçilharxhi
 • Haxhi Zeka
 • Mic Sokoli
 • Naim Frashëri
 • Sami Frashëri
 • Sylejman Vokshi
 • Ymer Prizreni
 • Ali Pashë Gucia
 • Abdyl Frashëri
 • Jeronim De Rada
 • Marko Boçari
 • Bubulina
 • Pjetër Bogdani
 • Lekë Dukagjini
 • Gj.K.Skënderbeu
 • Teuta
 • Kostandini i Madh
 • Leka i Madh
 • Iliria

VIDEO

Fazli Berisha - Pashtrik

Selver Mackaj 2

Copyright © 2006 - 2012 Portali Pashtriku.org - Të gjitha të drejtat e rezervuara.     Zhvilluar nga: AlbaProject Networks