NDERIM SHPIRTMADHIT TË UÇK-së, QERIM KELMENDI

Në trevjetorin e vrasjes

NDERIM SHPIRTMADHIT TË UÇK-së, QERIM KELMENDI

Pashtriku, 27 shkurt 2023

Sot në 3 vjetorin e vrasjes mizore, kujtojmë luftëtarin e orëve të para të UÇK-së, Qerim Kelmendin. Qoftë i përjetshëm kujtimi dhe lavdia për Demën shpirtmadh!

Me këtë rast i bashkohemi kërkesës së familjes Kelmendi për zbardhjen e vrasjes mizore të Shpritmadhit, Qerim Kelmendi.

Editori i pashtriku.org, Sheradion Berisha

__________________

KËRKOJMË ZBARDHJEN E VRASJES BARBARISHT TË QERIM KELMENDIT

Në trevjetorin e vrasjes

Familja e Heroit të Kosovës Qerim Kelmendi kërkon zbardhjen e rastit 

Pashtriku, 27. 02. 2023

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura