NJERËZIMIT I DUHET UNITETI DHE SOLIDARITETI!

NJERËZIMIT I DUHET UNITETI DHE SOLIDARITETI!

Editori, 06 nëntor 2021

Për të kuptuar qartë gjendjen nëpër të cilën po kalon njerëzimi, ju ftojë t’i ndani 62 minuta kohë dhe me durim të shikoni këtë dokumentar me vlerë, që na bënë të kuptojmë të vërtetën për zhvillimet e kaluara dhe veçanërisht për krizën që po e përjetojmë sot! Dokumentari është i përkthyer me titra edhe në SHQIP. Pasi ta shikoni dokumentarin shpërndane te miqtë tuaj.

Sot njerëzimit i duhet më shumë se kurrë uniteti dhe solidariteti për ta mundur të keqen që mbizotëron!

Ne jemi shumicë e keqja është pakicë!

Klikoni këtu:https://m.youtube.com/watch?v=KtH-QTFtJAw

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura