SHERADIN BERISHA: DËRDËLLITJET E EDI RAMËS – PËR UKSHIN HOTIN!(FOTO)

Pashtriku.org, 20 maj 2017:

Edi, çka bëre ti për kaq vite, sa je në politik, për zbardhjen e zhdukjes pa gjurmë, të Ukshin Hotit, nga 16 maji 1999…?! Shumë herë e ke takuar kriminelin Aleksandër Vuçiq, a t’u ka kujtuar të pakten një herë t’i thuash, ku e keni groposur Ukshinin, ‘këtë mendje brilante dhe më të devotshme të emancipimit kombëtar’?! Nuk e keni bërë asnjëherë! Prandaj, për mua fjalët tuaja, janë fjalë koti, për më tepër një dërdëllitje – sa për ta shpërlarë gojën! Më mirë të kishe heshtur, siç ke heshtur bashkë me politikanët tjerë në Shqipëri dhe Kosovë – tash e 18 vjet, nga zhdukja e bacit Ukë!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura