SHERADIN BERISHA: U SHUA NGA JETA ADEM DEMAÇI!

Pashtriku.org, 26 korrik 2018:

 

 

 

 

U shua nga jeta frymëzuesi dhe simboli i qëndresës shqiptare, Adem Demaçi!
Prehu i qetë Bac!
Lamtumirë Bac!
Qoftë i përjetshëm kujtimi dhe lavdia për TY!
Ngushëllime familjes dhe të gjithë shqiptarëve!
Sheradin Berisha, 26 korrik 2018

 

Me Adem Demaçin, Lubjanë – korrik 1990.

Adem Demaçi, Prishtinë – 26 korrik 2018.

27 KORRIK ADEM DEMAÇI ISHTE FRYMËZIM SI DUHET LIRIA DHE KOMBI

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura