Sot na mungon një President si John F Kennedy (Video)

Sot na mungon një President si John F Kennedy (Video)

Editori, 18 tetor 2021

Presidenti që e tha të vërtetën!

Dëgjoni fjalimin e presidentit me kujdes, të përkthye me titra në shqip:

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura