ÇKA FSHIHET PAS NEGOCIATAVE POLITIKE KOSOVË – SERBI?!

ÇKA FSHIHET PAS NEGOCIATAVE POLITIKE KOSOVË – SERBI?!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 03.01.2023

A është procesi i negociatave për “normalizimin” e marrëdhënieve Kosovë – Serbi, agjendë e fuqive globaliste për realizimin e interesave të tyre afatgjatë mbi resurset biliardëshe natyrore në Kosovë …!?

Po, janë pasuritë nëntokësore: Trepça dhe minierat tjera, Liqeni i Ujmanit dhe jo vetëm, plaçkë e pazarit të elitës globaliste që po zhvillohet ndërmjet SHBA – BE – Rusi – Kinë …

Për të pasur një pasqyrim më përmbajtësor për këto zhvillime që shikojml çdo ditë në TV-të tona, që i “mësojmë” në mediet elektronike dhe i dëgjojmë koluareve, në vijim ju ftojë të lexoni një analizë me disa lidhje e videoinçizime, të publikuar para tri vitesh:

PASURITË MILIARDËSHE TË KOSOVËS NË AGJENDËN E FUQIVE TË MËDHA!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku, 18. 02. 2020

***

Në vijim në këtë drejtim dëgjoni edhe një dëshmi tjetër:

KOÇO KOKËDHIMA: “PASURITË E SHQIPTARËVE JANË ARSYEJA E GJITHË KËSAJ GJEOPOLITIKE QË PO ZHVILLOHET”

https://www.facebook.com/100021231425223/posts/593943767989999/

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

AMBASADORI HILL: NË VITIN 2023 DO TË KETË MË SHUMË INVESTIME AMERIKANE NË SERBI!

__________

Te zgjimi është shpëtimi 🤝

PLANDEMIA – EVENTI 201 “COVID-19” DHE PLANDEMIA – INFEKTIMI KATASTRIFIK “SEERS 2025” (VIDEO DËSHMI)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura
Read More

DREJT LIRISË

Fjalë e plotë në Akademinë e nderimit dhe mirënjohjes për veprimtarin Mehmet Hajrizi – Prishtinë, më 4 prill…