CORONAVIRUSI – GOGOLI VIRAL GLOBAL!

Nga arkivi, 3 prill 2020!

Si sot dy vjet më parë kam shkruar këtë analizë, të cilës nuk i heqi as një pikë e presje!

………

Te zgjimi është shpëtimi 🤝

CORONAVIRUSI – GOGOLI VIRAL GLOBAL!

Nga Sheradin Berisha

Kur besohet mashtrimi bëhet rutinë nënshtrimi! Rrjedhimisht kur besojmë në diçka dorëzohemi, që do të thotë nënshtrohemi.

Gabim, shumë gabim, s’ka arsye për nënshtrim!

Coronavirus’i është një shpikje laboratorike, e cila tashmë është shndërruar në gogol viral medial – global politika, nga elita e BIGfarmës, nga OBSH dhe sistemi medicinal etj., në krye me Bankierët!

Kjo spirale virale – globale nuk është për të mirën e njerëzimit!

***

Emri i “pandemisë virale globale – Coronavirus” nuk ka qenë i panjohur për opinionin publik botëror!

Në vitin 2013 në Kore është shfaqur një film me titull CORONAVIRUS!!!

Me sa duket, një regjisor e dinte tashmë në vitin 2013 se “koronavirusi” po shpërthej,… dikush do të bëjë biznes!

———-

Burimi:

Shiko në foto, për më tepër kliko 👇👇👇

——–

Te zgjimi është shpëtimi 🤝

***

Nga arkivi, më 3 prill 2020!

CORONAVIRUSI – GOGOLI VIRAL GLOBAL!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216337986658692&id=1125324528

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura