HQIPTARËT JETOJNË MBI PASURITË TRILIONËSHE, NDËRSA RAMA E ZHYT SHQIPËRINË NË BORXH TË RI!

HQIPTARËT JETOJNË MBI PASURITË TRILIONËSHE, NDËRSA RAMA E ZHYT SHQIPËRINË NË BORXH TË RI!

Editori, 27 tetor 2021

Edi Rama (alias Sorrosi i Surrelit) për të përballuar “krizën” e krijuar nga bankierët, ka vendos me rrit borxhin për t’i futur edhe më shumë në borxh shqiptarët! Askush nuk mund t’a ndalë këtë sojsezë nëse nuk e ndalin vetë shqiptarët!

***

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura