INXH.STEFFEN LOHNITZ: MASHTRIMI ME CORONËN DO TË FILLOJË SËRISH NË VJESHTË!

INXH.STEFFEN LOHNITZ: MASHTRIMI ME CORONËN DO TË FILLOJË SËRISH NË VJESHTË!

Në një intervistë të transmetuar në “auf1tv”, inxhinieri Steffen Löhnitz, ka analizuar të gjitha detajet e mashtrimit në numër të madh të “infeksioneve” në kontekstin e “pandemisë”. Me statistikat e tij, Löhnitz ka vërtetuar incidencën dhe numrin e rasteve në Austri.

Ai është deklaron se axhenda “Covid19” ishte planifikuar shumë më përpara dhe se makinacionet kriminale kanë punuar në këtë drejtim.

Për më tepër, ai mendon se gjithë kjo skenë do të fillonte përsëri më së voni deri në vjeshtë, në mënyrë që “Great Reset” Rivendosja e Madhe e Davosit më në fund të mund të shtyhej përpara…

Përgatiti Sheradin Berisha, Facebook 10 Mars 2022

———

Burimi:

Auf1tv – Steffen Löhnitz: „Im Herbst geht der Corona-Betrug von vorne los“

https://gegenstimme.tv/w/wBpoi1dUqgRAq47jkiEKkn

————-

Shtojcë:

Akuza: Numrat e infeksionit në Austri janë falsifikuar me 60 për qind

***

Vjenë: Inxh. Steffen Löhnitz beson në manipulimin e “infeksionit” me shifra. Akuza e tij është: Numrat ndonjëherë ishin 60 për qind më të larta…

https://exxpress.at/heftiger-vorwurf-infektionszahlen-um-60-prozent-verfaelscht/

***

Vjenë: Shifrat e koronës manipulohen sërish në 2022!

https://www.ots.at/presseaussendung/OTS_20220202_OTS0119/corona-zahlen-auch-2022-wieder-manipuliert

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura