LUFTA NË UKRAINË PËR RIPOZICINIMIN E RENDIT TË RI BOTËROR!

LUFTA NË UKRAINË PËR RIPOZICINIMIN E RENDIT TË RI BOTËROR!

Pashtriku / 5 Prill 2022

Studiuesi, veterani i shquar i publicistikës dhe autori gjenial i librit “Il Gambero Rozzo”, Carlo Cambi, flet shkurt e qartë për qëllimin e luftës në Ukrainë!

Fjalimi i tij është i përkthyer me titra në shqip!

Kliko, dëgjo e lexo 👇👇👇https://www.facebook.com/sheradin.berisha/videos/1150786459071422

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura