MË 9 MAJ 2015 (NË ORËN 14:00) KOMISIONI I FAMILJEVE TË DËSHMORËVE TË KOMBIT ORGANIZON TUBIM NË INSTITUTIN ALBANOLOGJIK NË PRISHTINË

Pashtriku.org, 08. 05. 2015 – Komisioni i Familjeve të Dëshmorëve të Kombit (KFDK) fton familjarët e dëshmorëve të kombit të paraluftës çlirimtare të marrin pjesë në tubimin që do të mbahet më 09 maj 2015 (e shtunë), në orën 14:00. Tubimi mbahet në Institutin Albanologjik në Prishtinë. Pjesëmarrja e familjarëve të dëshmorëve të kombit është e obligueshme! Mirëpresim pjesëmarrjen e mediave!
Me respekt!
Naim Zhitia, kryetar i KFDK-s
Prishtinë, 08 .05. 2015

Naim Zhitia, kryetar i KFDK’s,

– konferencë me gazetarët para Teatrit Kombëtar në Prishtinë –

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura