NJË VIZITË NË IZRAEL

NJË VIZITË NË IZRAEL

Jeruzalem, 27.01.2023

Me ftesë të ambasadores së Kosovës në Izrael znj. Ines Demiri, Dr. Sc. Pajazit Hajzeri profesor në UBT, bashkë me nënkryetarin e Komunës së Mitrovicës z. Arian Tahiri po bëjnë një vizitë në Izrael. Sot ata u pritën nga ambasadorja Ines Demiri në ambientet e ambasadës së Republikës së Kosovës në Jeruzalem. Gjithashtu vizituan vendet më të shenjta në këtë shtet si, kështjellën e Davidit, xhaminë Al-Aksa, qendrën e qytetit, pazarin e vjetër e shumë monumente të trashëgimisë kulturore – historike. /PH

Total
0
Shares
1 comments
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura