COVID-19 ËSHTË ARMË BIOLOGJIKE!

Në ditën botërore të “shtypit të lirë”

COVID-19 ËSHTË ARMË BIOLOGJIKE!

Pashtriku.org, 3 Maj 2022

Spanja është tani vendi i 9-të që çon në gjyq ministrin e saj të shëndetësisë dhe fiton. Gjykata e Lartë e Spanjës ka vendosur që Covid-19 është një armë biologjike e patentuar, jo një virus. Gjërat po ndodhin vërtet tani njerëz, qëndroni të fortë.

Kliko këtu 👇👇👇👇

https://mobile.twitter.com/Abs…/status/1520857187832184833

***

Gjykata e Lartë e Spanjës ka shpallur Covid-19 si një armë të patentuar biologjike, jo si një virus.

Kliko këtu 👇👇👇👇

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura