DEGJENERIMI GJINOR!

DEGJENERIMI GJINOR!

Nga Sheradin Berisha, 10 Nëntor 2021

Mos mendoni se ky “art” ka lindur rastësisht!

Jo!

Për modelimin dhe përhapjen e këtij “arti” në botë, kujdesen “shkencëtarët” e institutit Tavistock!

Për të mësuar më gjerësisht për këtë manipulim dekadent, lexoni librin e Dr.John Coleman “Das Tavistock Institut – Auftrag: Manipulation”!!!

***

Kjo racë hibride duhet injoruar, për të mos thënë edhe më shumë se kaq…!

***

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura