E ÇUDITSHME, APO JO!!!

E ÇUDITSHME, APO JO!!!

Editori, FB 29 nëntor 2021

Ilaçi i stresit është humbja e frikës!

Në Europë ALARM 🚨 për OMICRONIN Afrikano jugore, ndërsa në Afrikën e Jugut gjendja është e qetë!!!

“Gjithçka është e qetë këtu dhe nuk merren masa të veçanta!”, kështu thotë një sipërmarrëse austriake e cila aktualisht ndodhet në Afrikën e Jugut.

Ndërsa në Austri frika dhe tmerri po përhapen sërish masivisht për shkak të mutantit të virusit të Afrikës së Jugut Omikron, gjithçka është e qetë në “vendin e origjinës”. Asnjë gjurmë bllokimi, paniku dhe të ngjashme. E çuditshme, apo jo?

Klikoni këtu 👇👇👇👇👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3083808921897397&id=1977684662509834

***

JEMI NË RREZIK, ZGJOHUNI!

FB, 8 nëntor 2021

Mjeku Gjerman Bodo Schiffman përlotet, duke thënë se qëllimi i tyre janë fëmijët! Ata duan të helmojnë gjakun e vogëlushëve tanë!

“Fëmijët tanë janë në rrezik, e ardhmja jonë është në rrezik… Në të vërtetë, nuk ka pandemi! Analizoni statistikat! Nuk ekziston as vala e dytë, apo e tretë. Ju lutem ne duhet të bëjmë me patjetër diçka…”

Shikoni videon: 👇👇👇👇👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1008857573016246&id=100016760372087

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura