E VËRTETA E ZBUKURUAR!

E VËRTETA E ZBUKURUAR!

Nga Sheradin Berisha

Derisa e vërteta është relative, (nuk është absolute) atëherë për njeriun gënjeshtra bëhet “argumenti” më i fortë në jetën e përditshme!

Pse?

Sepse Ai edhe kur përpiqet ta thotë të vërtetën, e zbukuron atë me nuanca të pavërteta!

_________________

Sheradin Berisha

6. November 2019

E VËRTETA E ZBUKURUAR!

https://www.facebook.com/sheradin.berisha/posts/10215221457466160

_________

KUSH E KRIJON REALITETIN POLITIK?!

https://pashtriku.org/kush-e-krijon-realitetin-politik-2/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura