ELONA MEҪO PËRPLASJA RAMA&VUҪIҪ – MASTURBIM PËR KËNAQJEN E TURMAVE PËRKATËSE!

Pashtriku.org, 10. 11. 2014 – Gazetarja e njohur e politikës në “Top Channel”, Elona Meço ka qenë mjaft e nervozuar pas incidentit mes dy kreyministrave shqiptar e serb (Rama – Vučić) sot në Beograd. Ajo përplasjen në konfernecën për shtyp e quan një masturbim ‘që të kënaqin turmat përkatëse’. Ja se çfarë shkruan Meço në profilin e saj në Facebook”. “Udhëheqësit që duan vërtet të bashkëpunojnë, sillen si këta dy presidentët në link (Bill Clinton dhe Boris Yeltsin, 1993). Politikanët që duan vetëm t’ia dhjesin njëri-tjetrit, që të kënaqin turmat përkatëse me masturbimin përkatës, sillen si Edi Rama dhe Aleksandar Vučić.
p.s. ndjesë për krahasimin e pakrahasueshëm, por kështu erdhën rrethanat”.

***

Shikoni konferencë me gazetarë të presidentit Klinton & presidentit Jelcin:
Press Conference with President Clinton & President Yeltsin:


Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura