FTESË PËR PROMOVIMIN E LIBRIT: ‘LPK NË VAZHDËN E PËRPJEKJEVE PËR BASHKIM, THEMELUESE E UÇK-së’, TË AUTORËVE: SEJDI GEGA ‘ FAZLI VELIU

Winterthur, 21 shkurt 2019:
Shumë të nderuara Familje të Dëshmorëve, martirëve, të plagosur të lirisë, anëtarë të LPK-së, aktivistë të fondeve të tri emblemava të UÇK-së, bashatdhetarë!
Kemi nderin t’ju ftojmë të merrni pjesë në promovimin e Librit dy pjesësh:
“LPK NË VAZHDËN E PËRPJEKJEVE PËR BASHKIM, THEMELUESE E UÇK-së”, të bashkautorëve:
– Sejdi Gega dhe Fazli Veliu.
***
Promovimi bëhet më 24.02.2019 (e diele), në adresën:
5436 WÜRENLOS (AG), LANDSTR.64,
RESTORANT ‘CENTRUM’
duke filluar në ora 14:00.
Në promovim do të marrin pjesë bashkautorët dhe shoqëruesit e tyre.
Mirësevini!
– Sejdi Gega (076 706 77 65)
– Fazli Veliu dhe sktivistë të LPK-së, Fondit “Vendlindja thërret”, “Liria Kombëtare” etj.
Lexoni faksimlin e ftesës:

 

______________________________
Libri do të promovohet edhe më 23.02.2019 (e shtunë), në adresën:
VIA TREVANO 77
6900 LUGANO,
RESTORANT ‘VERANDA’, duke filluar në ora 14:00.
Në promovim do të marrin pjesë edhe bashkautorët e librit.
Ju mirëpresim!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura