GJYKATËSI FEDERAL BLLOKON MANDATIN E VAKSINËS ME DETYRIM QË E PROMOVON PRESIDENTI, JOE BIDEN!

Ta dini, zgjimi është shpëtimi!

GJYKATËSI FEDERAL BLLOKON MANDATIN E VAKSINËS ME DETYRIM QË E PROMOVON PRESIDENTI, JOE BIDEN!

Pashtriku, 8 dhjetor 2021

Gjykatësi bllokon mandatin e vaksinës Biden për kontraktorët federalë

PËRDITËSUAR: 7 DHJETOR 2021 NË 19:21

DOSJE – Presidenti Joe Biden flet për vaksinën e sapo miratuar COVID-19 për fëmijët e moshës 5-11 vjeç nga Auditoriumi i Gjykatës së Jugut në kompleksin e Shtëpisë së Bardhë në Uashington, e mërkurë, 3 nëntor 2021. Por, një gjykatës federal të martën (7.12.2021) ka bllokuar administratën e Presidentit Joe Biden nga zbatimi i një mandati të vaksinës COVID-19 me detyrim për punonjësit e kontraktorëve federalë, e fundit në një varg fitoresh për shtetet e udhëhequra nga republikanët që tërhiqen kundër politikave pandemike të Biden. (AP Photo/Susan Walsh, File)

#Jo vaksinim me detyrim!

Përgatiti: Sheradin Berisha

***

Për më tepër kliko këtu 👇👇👇

Judge blocks Biden vaccine mandate for federal contractors

UPDATED: DECEMBER 7, 2021 AT 7:21 PM

———

Klikoni edhe këtu 👇👇👇

Judge blocks Biden vaccine mandate for federal contractors

By GEOFF MULVIHILL and DAVID A. LIEB Today

https://apnews.com/article/coronavirus-pandemic-joe-biden-health-business-augusta-684571e6fb81014caed440c66e2b7fa2

———–

Klikoni edhe këtu 👇👇👇

Judge blocks Biden’s vaccine mandate for federal contractors

https://www.pbs.org/newshour/politics/judge-blocks-bidens-vaccine-mandate-for-federal-contractors

_____________________

SHTOJCË

Një vit më parë, më 8 dhjetor 2021

Zgjimi është shpëtimi, ta dini!

BISNESI I BIG’FARMËS VIJON ME OMICRON!

Drejtuesi i Biontech thotë që për variantin Omicron duhen 3 doza të tjera, edhepse simptomat e Omicron janë dhimbje e lehtë koke dhe asnjë person nuk sëmuret rëndë!!!

Klikoni këtu 👇👇👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2139368272867610&id=100003833755298

***

Dëshmi në Komisionin e Senatit për çështjen e dëmshme të vaksinës në SHBA …

Kliko i këtu 👇👇👇

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2139331299537974&id=100003833755298

::::::::::::

Nga Sheradin Berisha

ALBIN KURTI – ALTOPARLANTI I ‘OMICRONIT”

!https://pashtriku.org/albin-kurti-altoparlanti-i-omicronit/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura