HEIKO SCHONING: KORONA ËSHTË MASHTRIM DHE INSKENIM! JEMI NË QENDËR TË TRAFIKUT MAFIOZ DHE KRIMINAL!

Pashtriku, 11 qershor 2020: Një grup mjekësh specialistë gjerman kanë formuar shoqatën e tyre, që siç thonë për t’ia treguar botës të vërtetën me koronavirusin.
Dr.Hajko Shoning (Heiko Schöning) një nga themeluesit në një konferencë me mediat theksoi se korona është vetëm një lloj virusi nga grupi i viruseve, që çdo vit paraqitet në një periudhë të caktuar.
“Masat e vendosura nuk kanë asnjë lidhje me virusin! Por, produkti kryesor i këtyre masave është paniku dhe kjo është e rrezikshme”, theksoi Shöning.
Sipas tij, paniku nga korona është një mashtrim i thjeshtë i inskenuar.
“Është me rëndësi të kuptojmë se jemi në qendër të tafikut mafioz dhe kriminal”, theksoi specialisti i mjekësisë, Shoning, i cili ka ofruar si dëshmi intervistat e tij dhe shkrimet e mjekëve të tjerë të kësaj shoqate.
__________
“Kriminelles Vorwissen bei Corona-Pandemie” – Heiko Schöning
https://www.youtube.com/watch?v=zuM8kak-hG8

Dr.Heiko Schöning

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura