KËSHTU E PATA KUPTUAR Historinë e Jusuf e Bardhosh Gërvallës dhe Lëvizjes sonë në v. 1980

Autori: Xhafer durmishi

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Postime të Lidhura