MASHTRIMI ME VDEKJET NGA COVID19!!!

MASHTRIMI ME VDEKJET NGA COVID19!!!

Nga Sheradin Berisha, / Arkivi, më 22 Mars 2021 /

Deri në mars 2021, qindra mijë pacientë që vdiqën nëpër spitale nga sëmundjet të rënda kronike nga mjekët e politikës janë regjistruar si vdekje nga “Covid19”! Këto shifra dhe pamje televizive kanë krijuar frikë dhe panik kolektive, dhe për pasojë në verën e vitit 2021 nga politika dhe “ekspertët” e komiteteve  u imponua vaksinimi i përgjithshëm nëpër sheshe e qendra sportive! Dhe deri më sot, sipas të dhënave zyrtare të FDA-s, EMA-s dhe jo vetëm, miliona njerëz vuajnë nga efekte të rënda anësore dhe miliona të tjerë kanë vdekur – si pasojë e vaksinave!

Dëgjoni dëshmitë në TV Kanali 7 👇👇👇

https://www.facebook.com/sheradin.berisha/videos/3202187750000248

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura