NË WETTINGEN TË ZVICRES – TUBIM PËRKUJTIMOR PËR ATDHETARIN REXHEP HALIMI

Pashtriku.org,23.02.2014-Miq/mikesha, bashkëveprimtarë të LPK’së e bashkëatdhetarë të nderuar, me rastin e dhjetëvjetorit të vdekjes së atdhetarit të paepur për çlirim e bashkim kombëtar, heroit të popullit, ish veprimtarit të LPK’së, Rexhep Halimi, ju ftojmë që të merrni pjesë në tubimin përkujtimor, i cili do të mbahet të dielën më 2 mars 2014, duke filluar nga ora 12:00 në këtë adresë:

HOTEL WINKERLRIED,
Wettingen AG,
LANDSTRASSE 36,
5430 WETTINGEN, ZVICËR
Këshilli Organizativ. 23. 02. 2014
***
Për informata tel. mobil:
0041(0)797323671 & 0787237562 dhe 0763650161

REXHEP HALIMI
( 23. 04. 1950 – 18. 02. 2004 )

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura