PASHTRIKU: DOLI NGA SHTYPI LIBRI I IBISH NEZIRIT ‘KËTU JAM PËR T’I LUFTUAR ARMIQTË’, KUSHTUAR DËSHMORIT TË KOMBIT XHEMAJL FETAHAJ

Pashtriku.org, 17. 05. 2013 – Doli nga shtypi libri monografik i Ibish Nezirit: “KËTU JAM PËR T’I LUFTUAR ARMIQTË”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Xhemajl Fetahaj. Librin e ka botuar Shoqata e të Burgosurve Politikë e Kosovës. Redaktor i librit është Mr. Hasan Ukëhaxhaj, ndërsa recensentë janë: Gjenerali Kudusi Lama dhe Mr. Kadri Rexha. Përurimi i librit do të bëhët më datën 27 maj në Prishtinë dhe më 28 maj në Pejë. Ata që janë të interesuar ta kenë këtë libër, mund ta kontaktojnë autorin, përmes postës elektronike [email protected].

(Kryeredaktori i pashtriku.org, Sh. Berisha)

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura