PASHTRIKU: PAS 12 ORË BLLOKIMI, PORTALI PASHTRIKU.ORG VAZHDON PUNËN!

Pashtriku.org, 30. 09. 2013 – Të nderuar lexues, Portali www.pashtriku.org, gjatë natës së kaluar – deri në oren 10 paradite nuk ka funksionuar, nuk është hapur fare! Pse? Rreth ores 11, qendra e mirëmbajtjes së portalit, më ka njoftuar – se është bllokuar trafiku i portalit, për shkakt të klikimeve (vizitave) të shumta që janë bërë në portal, dhe me ndërhyrjen e tyre është rregulluar futja e pashtriku.org në sistemin menaxhues!
Prandaj, mos u shqetësoni! Vazhdojmë punën…
Ju flm për mirëkuptim!
Kryeredaktori i pashtriku.org
Sheradin Berisha

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura