RRËFIMI TRONDITËS I SHKENCËTARIT, DR.MAURICE HILLEMAN: THOTË ‘QËLLIMISHT I KEMI INFEKTUAR 30 MILIONË NJERËZ ME KANCER, LEUKEMI DHE AIDS’ (VIDEO)

Pashtriku.org, 3 dhjetor 2017: Një nga shkencëtarët më të shquar brenda industrisë së vaksinave, shkencëtari i kompanisë farmaceutike Merck, Dr. Maurice Hilleman, pak vite para vdekjes, bëri një regjistrim audio në të cilin ai pranon plotësisht se vaksinat me të cilat vaksinohen mbi 30 milionë njerëz në botë ishin të kontaminuara me leukimi, virusin e kancerit dhe AIDS’it.
Pra, shkencëtarët e dinin se vaksina ishte e infektuar me një virus të kancerit dhe qeshnin me një realitet të tillë të frikshëm!

“Kjo nuk është një teori komploti, kjo është e vërteta në të cilën unë jam i përfshirë “, tha shkencëtari i Merck, i cili nuk e kishte idenë se një ditë mediat do të merrnin këtë filmim në dorë, sepse nuk kishte internet në atë kohë.
Ai me siguri mendonte se incizimi do të mbetet sekret, sepse kur u pyet pse këtë nuk ua tregon mediave, ai u përgjigj: “Sigurisht që nuk duhet të jetë publike! Është një çështje brenda një komuniteti shkencor!”
Me fjalë të tjera, ai inkurajoi shkencëtarët që të fshehin të vërtetën e frikshme. Përkundër faktit se ka një incizim dhe mund të dëgjohet ky regjistrim është injoruar për vite me radhë dhe nuk është publikuar në asnjë media masive anembanë botës deri tani.

MERCK – CANCER – SV40 and AIDS in VACCINES – ADMISSION BY Dr Maurice Hilleman

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura