SHEFI I PFIZER’it E VAKSINON TËRË BOTËN ME DETYRIM, NDËRSA VETEN NUK E VAKSINON (VIDEO)

SHEFI I PFIZER’it E VAKSINON TËRË BOTËN ME DETYRIM, NDËRSA VETEN NUK E VAKSINON (VIDEO)

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 27 tetor 2021

Shefi i Pfizer Albert Bourla deklaron me zë dhe me pamje se nuk do të vaksinohet!

I pyetyr nga gazetarja nëse ai do të vaksinohet apo jo, shefi i Pfizer Bourla, të cilit Edi Rama i ka premtuar vaksinimin e 600 mijë fëmijëve shqiptarë dhe vaksinimin e të gjithë shqiptarëve brenda 10 muajve ka thënë: “Une jam mirë me shëndet dhe nuk jam ne linjën e parë të përballjes me virusin, nuk jam i ekspozuar ndaj riskut, nuk do ta marrë vaksinën”!!!

Kliko e dëgjo me zë e fytyrë z.Bourla 👇👇👇

https://www.puls7news.com/wp-content/uploads/2021/10/video-1635245535.mp4?fbclid=IwAR3QcNxS34fInQ4yS3_7puqIzPgTggJBK9x4gjXkqPMD0b6sZJpUBaXdmFg

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura