SHERADIN BERISHA: CORONAVIRUSI – GOGOLI VIRAL GLOBAL!

Pashtriku, 7 Prill 2020: Kur besohet mashtrimi bëhet rutinë nënshtrimi! Të nisemi nga vetja! Kur besojmë në diçka dorëzohemi, nënshtrohemi.
Gabim, s’ka arsye për nënshtrim!

Coronavirus’i është një shpikje laboratorike, e cila tashmë është shndërruar në gogol viral medial – global nga miliarderët e ekonomisë, të sistemit shendetësor, të farmaceutikës, të politikes etj., në krye me bankën (Iluminatin)!
Kjo spirale virale – globale diku do të dale!
***
Emri i “pandemise virale globale – Coronavirus” nuk ka qenë i panjohur për opinionin publik botëror!
Në vitin 2013 në Kore është shfaqur një film me titull CORONAVIRUS!!!
Shiko në foto, për më tepër kliko në këtë lidhje:
https://www.mimikama.at/allgemein/coronavirus-der-film-faktencheck/

(Ky shënim fillimish është publikuar në rrjetin facebook, më 3 prill 2020) 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura