SHERADIN BERISHA: “GLAUK KONJUFCA TERRORIST” (?!?) ËSHTË NJË TRILLIM I PASHEMBULLT I KADRI VESELIT DHE HASHIM THAÇIT!

Pashtriku, 25 janar 2020: Grupi Parlamentar i PDK-së, sot nëpërmjet një komunikate për media, pretendon që Kuvendit të Kosovës i është dhënë karakter parapolitik.
GP i PDK-së, Kryetarin e Ri të Kuvendit, Glauk Konjufca e cilëson “ideolog të organizatës terroriste “Syri i Popullit”!!!
“Grupi Parlamentar i PDK-së, shpreh indinjatë për karakterin parapolitik që i është dhënë Kuvendit të Republikës së Kosovës, duke qenë në krye të tij ideologu i organizatës terroriste “Syri i Popullit”, Glauk Konjufca.” – thuhet në komunikatë!
– Glauk Konjufca, ideolog i organizatës terroriste “Syri i Popullit”?!
– E pa qëndrueshme dhe si e tillë e pabesueshme!
– Është një trillim i sajuar nga Kadri Veseli dhe Hashim Thaçi, i cili nuk mund të mbetet në harresë!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura