SHERADIN BERISHA: NA FAL GJENERAL, TË LUTEM SHUMË NA FAL!

Pashtriku, 8 shkurt 2020: Varri i gjeneral major Shaban Shalës, flet me shumë se 1000 fjalë!
Shpërfaq fytyrën tonë të vërtetë, kush jemi e kah po shkojmë!
Gjeneral të lutem na fal, të lutem shumë!!!
Gjeneral Shaban Shala s’ka nevojë për ne!
Ne kemi nevojë për gjeneralin, për frymën, idenë dhe amanetin e tij!
Prandaj, përkujdesja për varrin e gjeneralit është nder për ne!
Turpi na mbuloftë për jetë e mot!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura