SHERADIN BERISHA: RAMUSH KËSAJ I THONË TRADHËTI!

Pashtriku, 23 mars 2019:
Ramush Haradinaj: “Kosova dhe Mali i Zi nuk kannë çështje të hapura”! *)
Ramush, korigjimin e marrëveshjes me Malin e Zi e paske harruar dhe rrjedhimisht çështjen e rikthimit të kufirit në Òªakorr e kullë të Zhelbit e paske mbyllur! Përfundimisht 8200 h tokë ia paske lënë dhuratë Malit të Zi!
Rambo, ky akt ka një emër – Tradhëti! Dhe këtë njollë të zezë tashmë e ke vulosur në historinë tonë më të re!
***
*) Shkruar më 21 mars 2019, në një vjetorin e ratifikimit të marrëveshjes (për kufirin me Malin e Zi), nga Kuvendi i Kosovës!

_____________________________
SHERADIN BERISHA: ‘UZINAT’ E SHTETIT PËR PUNËSIMIN E FAMILJARËVE TË AAK’së! *)
https://pashtriku.org/?kat=43&shkrimi=8605

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura