SHERADIN BERISHA: RAMUSH#FATMIR ËSHTË KOHA T’I THONI LAMTUMIRË POLITIKËS!

Pashtriku.org, 13 qershor 2017: Ramush#Fatmir, heroizmi juaj në luftë i takon historisë! Paslufta në politikë tashme duket se ju ka konsumuar! Prandaj është shumë e ndershme që pas çertifikimit të këtyre zgjedhjeve, ato pak ulëse të deputetëve që i fitoni t’ia bashkoni Lëvizjes Vetëvendosje, dhe pastaj ikni, thoni lamtumirë politikës! Ky do të ishte ndoshta vendimi me fatlum për ju! Shendet e gëzime në familje! Sheradini, 12 qershor 2017/ 

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura