SHKENCA DHE POLITIKA PËR VAKSINIMIN!

Për efektet anësore dhe vdekjeprurëse të vaksinës!

Video 1: flasin shkencëtarët e medicinës,

https://www.facebook.com/1125324528/videos/pcb.10220365075773403/527281218732770

Video 2: flasin personat me efekte të rënda nga Vax,

https://www.facebook.com/1125324528/videos/pcb.10220365075773403/364557375576062

Dhe

Video 3: flet “shkencëtari” i politikës, Albin Kurti për shpëtimin nga vaksinat dhe propagandën e antivakserëve!

https://www.facebook.com/1125324528/videos/pcb.10220365075773403/4965481193529954

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura