SOROS, AKSIONARI I PFIZER-it!

SOROS, AKSIONARI I PFIZER-it!

Editori, Facebook 20 nëntor 2021

Multimiliarderi George Soros qysh në dhjetor të vitit 2015 largohet nga aksionet në kompanitë e energjisë, dhe mori pozitë në gjigantin e BIGfarmës PFIZER, i cili sot është prodhuesi dhe kontraktuesi më i madh i vaksinës në botë!!! 🚨

***

Kliko e lexo këtu 👇👇👇👇

https://www.wsj.com/articles/BL-MBB-46313

***

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura