THEMELUESJA E BioNTech TÜRECI PRANON SE PËRGATITJET PËR PANDEMINË U BËNË QYSH NË FUND TË VITIT 2019!

Ende pa u përhap Korona në Europë dhe jo vetëm,

THEMELUESJA E BioNTech TÜRECI PRANON SE PËRGATITJET PËR PANDEMINË U BËNË QYSH NË FUND TË VITIT 2019!

Report 24, më 24 tetor 2021

Videot që ka bërë një pjesëmarrës i konferencës online janë bombë. Në të mund të dëgjoni: bashkëthemeluesin e Biontech, Özlem Türeci, gruaja e Uğur Şahin, duke zbuluar dy herë informacion absolutisht shpërthyes.

Përgatitjet për pandeminë Covid-19 filluan në shoqërinë e saj në fund të vitit 2019. Është thjesht marrëzi që OBSH-ja u informua për një pneumoni të re në Wuhan vetëm më 31 dhjetor, virusi u diskutua për herë të parë nga 7 janari 2020 – dhe pandemia u shpall më 11 mars. Dy muaj më vonë.

Burimi i videove nuk dëshiron të emërohet në asnjë rrethanë. Ajo jep vetëm të dhënat e mëposhtme për kohën dhe vendin e regjistrimit: “Së fundmi në një konferencë të madhe onkologjike online”.

Ne hulumtuam dhe gjetëm ngjarjen e mëposhtme në të cilën Özlem Türeci foli në të vërtetë për zhvillimin e vaksinave mRNA: Takimi vjetor i DGHO nga 1 deri më 4 tetor 2021: Organizatorët janë gjithashtu të kënaqur që PD Dr. mjekësor Özlem Türeci ka pranuar të raportojë mbi zhvillimin e vaksinës ARN nga një tumor në një vaksinë kundër koronës.

Pjesët e mëposhtme u regjistruan prej andej dhe iu kaluan ekipit tonë editorial. (Shënim: Ne zgjodhëm këtë formulim për të siguruar mbrojtjen maksimale të burimit. Ndërkohë, na është kërkuar të lidhim vendndodhjen e botimit origjinal: https://t.me/pflegeInDer_c_ Crisis)

Në regjistrim mund të dëgjohet sa vijon: Özlem Türeci, bashkëthemelues i Biontech – kompania me bazë në adresën “An der Goldgrube” që ka bërë fitime vetëm që nga pandemia Covid-19, dhe ato në miliarda.

Zonja Türeci bën këto deklarata në video: … dhe deri në fund të vitit 2019, në një kohë kur duhej të përgatiteshim për pandeminë, kishim trajtuar më shumë se 400 pacientë me vaksina mRNA … (Shiko e dëgjo poshtë videon)

Pra, në fillim të vitit 2020, kur në të vërtetë ishte e qartë për ne në janar se ishim në një pandemi …

Sidoqoftë, historia zyrtare e pandemisë Covid 19 flet një gjuhë tjetër dhe bazohet kryesisht në një afat kohor të ndryshëm:

Më 31 dhjetor 2019, OBSH u informua për disa raste të pneumonisë së pashpjegueshme në Wuhan (A është normale të informohet OBSH kur disa njerëz kanë pneumoni? Çfarë thonë ekspertët?)

Më 7 janar 2020, autoritetet kineze përshkruan një lloj të ri të virusit korona, i cili u deklarua si shkaktar i sëmundjes

Mrekullia Ugur Sahin dëshiron të ketë zhvilluar vaksinën brenda pak orësh në fund të janarit 2020. Edhe ky informacion ishte shumë interesant, sepse në atë kohë ishte gjithashtu krejtësisht e paqartë dhe e paparashikueshme që Covid-19 të shpallej problem global.

Më 30 janar 2020, Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus i një emergjence të shëndetit publik me shqetësim ndërkombëtar OBSH e shpalli Covid-19 një pandemi më 11 mars 2020!

Edhe nëse Uğur Şahin, me largpamësi profetike, e dinte tashmë para fundit të janarit 2020 se si kompania e tij do të grumbullonte miliarda në të ardhmen dhe të krijonte një vaksinë të garantuar efektive dhe të sigurt brenda pak orësh: Özlem Türeci duhej të “përgatiste për pandeminë. Deri në fund të vitit 2019 nuk është bërë absolutisht asgjë e shpjegueshme.

Meqë ra fjala, disa ditë më parë, Özlem Türeci shpjegoi në një intervistë se “pas injektimit të tretë ju duhet vetëm të injektoni sërish çdo 12-18 muaj”. Por ajo nuk e di saktësisht sepse nuk ka ende të dhëna të mjaftueshme. Për minierën e arit të kompanisë Biontech, një abonim i përhershëm i vaksinimit duhet patjetër të ketë tërheqjen e tij – sepse “imuniteti i plotë” i premtuar pas dy injeksioneve padyshim që në fund të fundit nuk ekziston.

(Shqipëruar nga Sheradin Berisha, Facebook 18 mars 2022)


Burimi:

Biontech-Gründerin Türeci gibt zu: Pandemie Vorbereitungen schon Ende 2019

24. Oktober 2021

https://report24.news/biontech-gruenderin-tuereci-gibt-zu-pandemie-vorbereitungen-schon-ende-2019/

———-

Dëshmi ilustruese:

– Në foto – Shefi i BioNTech’it Uğur Şahin dhe gruaja e tij Özlem Türeci,

– Dy video ku flet Özlem Türeci.

Video 1:

https://www.facebook.com/1125324528/videos/pcb.10220342995741416/385789653009545

Video 2

https://www.facebook.com/1125324528/videos/pcb.10220342995741416/951707209045010

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura