VDES KUNDËRSHTARI I TË PAVAKSINUARVE!

VDES KUNDËRSHTARI I TË PAVAKSINUARVE!

Papritmas vdiq udhëheqësi i njohur televiziv malazez!

Gazetari i njohur malazez dhe udhëheqësi televiziv Marko Novakoviq i cili publikisht është tall me kundërshtarët e vak.sinimit dhe është lavdëruar se e ka pranuar dozën e dyfishtë të vak.sinës Pfizer, papritmas vdiq në moshën 54 vjeçare.

Marko Novakoviqi ishte autor i emisionit të kultit: ”Sy më sy” në televizionin Montena. Ka shkruar edhe shkrime, ndërsa më shumë se tri vite ka punuar në televizionin malazez RTK2.

Në janar të këtij viti, 2022 në një intervistë ka deklaruar: “Siç kam besim në shkencë dhe ashtu kam qëndrimin se teoritë e konspiracionit janë budallaqe të rënda (duan të na çipojnë, duan të na vrasin, duan të na sterilizojnë) pas gjashtë muajve nga korona virusi i përjetuar jam vak.sinuar me dy doza të Pfizerit, me ç’rast kam përjetuar simptome të lehta, dhimbje në dorë disa ditë”.

Për fat të keq, ky është edhe një në vargun e e atyre të cilët kanë besuar në profesionin dhe në shkencë, dhe ky besim në fund i ka kushtuar me jetë.

——–

Burimi: epoha. com.hr

Përktheu: Faik Miftari

=================================

Vdekja e njerëzve të shëndosh!!!

JANË SHTUAR VDEKJET NGA VAKSINAT E COVID-19!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura