CORONA, KALI TROJAN PËR ROBOTIZIMIN E NJERIUT!

CORONA, KALI TROJAN PËR ROBOTIZIMIN E NJERIUT!

Nga Sheradin Berisha, Pashtriku 19 Nëntor 2021

Me anë të vaksinimit ARN ndryshohet ADN-ja e njeriut!

Më 10 Nëntor 2021 kam shkruar: Gjithë kjo situatë e krijuar me PLANdeminë dhe jo vetëm, përmes teknologjisë digjitale – kompjuterike njeriun po e çon drejt një qenje pa ndërgjegjie, që do të thotë një qenje robotike! ZGJOHU MOS FLI!“

***

ELON MUSK DHE PROJEKTI „TRANSHUMANIZMI“

Multimiliarderi me shtetësi afrikano jugore, kanadeze e amerikane, ELON MUSK, në një intervistë zbulon se si ai dëshiron të rindërtojë trurin e njerëzve duke përdorur teknologjinë digjitale. Corona është vetëm kali trojan për transformimin e planifikuar të trurit të njeriut.

Kjo bëhet e mundur vetëm duke ndryshuar ADN-në tonë me anë të vaksinimit të ARN-së. Problemi me këtë është se pothuajse askush nuk mund ta imagjinojë, pasi njerëzit shpërqendrohen nga frika dhe rregulla të tilla si veshja e maskave.

Shikoni videon këtu: 👇👇

https://fb.watch/9n9aGMQZKn/

__________________

Why Elon Musk’s transhumanism claims may not be that far-fetched

The Tesla and SpaceX founder warned that a future where AI is smarter than us will be ‘dangerous’ and we must all become cyborgs to survive

Lexoni këtu: 👇👇 👇👇

https://www.wired.co.uk/article/elon-musk-humans-must-become-cyborgs

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura