“COVID19” ËSHTË PATENTUAR NË VITIN 2015! (VIDEO)

Shkruar më 3 dhjetor 2020 kur politika dhe jo vetëm me PLANdeminë e Kovidit e mbylli njerëzimin …

Një dëshmi që të zgjon nga gjumi!

“COVID19” ËSHTË PATENTUAR NË VITIN 2015! (VIDEO)

Nga Sheradin Berisha

“COVID19” është një projekt (plan) i patentuar në “Espacenet” qysh në tetor 2015, nga bankieri britanik, Rothschild Richard (GB).

“Espacenet” për kërkimin e patentave, është faqe zyrtare e Zyrës Evropiane të Patentave (Europäisches Patentamt/European Patent Office).

Në këtë faqe me shifrën: US2020279598 është regjistruar patenta: “Sistemi dhe metoda për testimin e COVID-19” (System and Method for Testing for COVID-19).

Patenta është dhënë më 13.10.2015 (4 vjet përpara shfaqjes së COVID19 në Wuhan të Kinës, në nëntor – dhjetor 2019)! Ndërkaq data e lëshimit ka ndodhur më 03.09.2020!

Shpikësi dhe aplikuesi i “sistemit dhe metodave për testimin e COVID-19” është Rothschild Richard (GB) – bankier nga Britania e Madhe!

Kjo dëshmi nuk është konspiracion, tregon qartë se, “COVID19” është një PLANdemi e krijuar dhe e financuar nga bankierët!

Shikoni këtë dëshmi në video 👇👇👇

https://www.facebook.com/sheradin.berisha/videos/10217714491430451

***

Edhe një dëshmi

DR. SEMIR OSMANAGIÇ: KORONA ËSHTË NJË PROJEKT, … ËSHTË PATENTUAR NË VITIN 2015!

Dr. Osmanagić: Korona je projekat, nije neizlječiva, mi imamo “lijek”! Virus patentiran 2015!

Klikoni këtë 👇👇👇

***

Nga arkivi më 3 dhjetor 2020

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218008990752750&id=1125324528

————— 

SHTOJCË

Nga arkivi i fb, 4 dhjetor 2021

Çka është ky vaksinim me detyrim! Është krim!

“VULLNETI” I DETYRUAR!

Nga Sheradin Berisha

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura