DIKTATI I BILL GATES PËR VAKSINIMIN E 7 MILIARDË NJERËZVE!

Maj 2020!

DIKTATI I BILL GATES PËR VAKSINIMIN E 7 MILIARDË NJERËZVE!

RFGJ është një treg i rëndësishëm këtu, sepse Big Pharma vendos çmimet për barnat në RFGJ. Merkel dhe Spahn janë një fat i mirë për Gates, sepse ata janë avokatë të pajtueshëm të vaksinimit.

Në telefon për vaksinimin e detyrueshëm nga dera e pasme: Rolf Karpenstein (Video)

(Rolf Karpenstein është një avokat nga Hamburgu dhe ekspert për të drejtën europiane)

Më 7.5.2020

Qeveria federale ka vepruar si një krah i zgjatur i perandorisë së vaksinimit të Bill Gates për javë të tëra. Kështu lindi regjimi i urgjencës së Merkelit kur deklaroi se normaliteti mund të ekzistonte vetëm pasi të ishte në dispozicion një vaksinë kundër COVID-19.

Bill Gates ka bërë thirrje për këtë vaksinë prej vitesh. Gates është shefi sekret i OBSH-së dhe aleancës së vaksinave GAVI. Ai rrëfeu në temat e përditshme të vaksinonte të 7 miliardë njerëzit. Gates ka investuar në DER SPIEGEL dhe ZEIT. Ai mbështet “Drosten”, “Institutin Robert Koch” dhe është i përfshirë në shumë kompani të mëdha farmaceutike që mund të prodhojnë një ilaç për COVID-19.

RFGJ është një treg i rëndësishëm këtu, sepse Big Pharma vendos çmimet për barnat në RFGJ. Merkel dhe Spahn janë një fat i mirë për Gates, sepse ata janë avokatë të pajtueshëm të vaksinimit.

Një projektligj që do të miratohet më 15 maj (2020) fillimisht përmbante pasazhe që bënin të mundur vaksinimin e detyrueshëm nga dera e pasme. Spahn tani është kthyer prapa dhe fillimisht ka hequr paragrafin në fjalë.

Megjithatë, mund të supozohet se qeveria do t’i përmbahet qëllimit të saj për vaksinimin e detyrueshëm dhe do të bëjë një përpjekje tjetër, ndoshta në nivel të BE-së. KenFM foli me avokatin e Hamburgut Rolf Karpenstein për taktikën e planifikuar për të detyruar 83 milionë qytetarë të vaksinohen duke u dhënë atyre një zgjedhje: të vaksinohen ose të humbasin të drejtat themelore.

/ Përgatiti në shqip, Sheradin Berisha, Facebook 23 Prill 2022 /

————

Burimet:

Impfpflicht durch die Hintertür! Video

https://gloria.tv/post/oVn8wnZWaaWQ1T2JqEb9WwWvm#5

***

7.5.2020

Am Telefon zur Impfpflicht durch die Hintertür: Rolf Karpenstein

https://deutschepodcasts.de/podcast/kenfm-am-telefon/am-telefon-zur-impfpflicht-durch-die-hintertur-rol

***

7.5.2020

Am Telefon zur Impfpflicht durch die Hintertür: Rolf Karpenstein

https://shows.acast.com/kenfm-am-telefon/episodes/am-telefon-zur-impfpflicht-durch-die-hintertur-rolf-karpenst

———-

Shtojcë

MONOPOLI I BILL GATES PËR TË VAKSINUAR BOTËN!

https://pashtriku.org/monopoli-i-bill-gates-per-te-vaksinuar-boten/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura