T’I RIKTHEHEMI KUJTESËS PËR TË KUPTUAR ATË QË PO NDODH SOT!

Njëriu flet e shkruan për ata që mendojnë!

T’I RIKTHEHEMI KUJTESËS PËR TË KUPTUAR ATË QË PO NDODH SOT!

“Sot është pafundësisht më e lehtë të vrasësh një milion njerëz sesa të kontrollosh një milion njerëz, është më e lehtë të vrasësh sesa të kontrollosh.”

Zbigniew Brzezinski, 17 nëntor 2008

Popullsia e Homo Sapiens po shembet!

Shkatërrimi i tufës që nga viti 1987 …

***

“Today it is infinitely easier to kill a million people than to control a million people, it is easier to kill than to control.” Zbigniew Brzezinski, November 17, 2008

Homo Sapiens Population Is Crashing

Culling The Herd Since 1987 …

Kliko këtu 👇👇👇 dëgjo videon:

DEPOPULATION MASS MURDER QUOTE BY ZBIGNIEW BRZEZINSKI

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura