DILAVER GOXHAJ: JETË SA MË TË GJATË ADEM DEMAÇIT!

Tiranë, 27. 02.2 017: Ne, Vullnetarët e Lirisë, pjesmarrës në Luftën për Çlirimin e Kosovës 1998-1999, i urojmë jetë sa më të gjatë dhe shëndet Simbolit të Rezistencës Shqiptare, z. ADEM DEMAÇI, me rastin e 81 vjetorit të ditëlindjes së tij! Ishte dalja e z. ADEM DEMAÇI në krye të Politikës së asaj Lufte Çlirimtare dhe Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës që na frymëzoi e na dha besim për fitore edhe ne nga shteti amë, të rrëmbenim armët dhe të rreshtoheshim në rradhët e asaj Ushtrisë Çlirimtare, dhe për këtë jemi krenarë! Edhe një herë: JETË SA MË TË GJATË ADEM DEMAÇIT!

Në emër të gjithë vullnetarëve nga Shqipëria
Dilaver Goxhaj
(Shpëtim Golemi)
Tiranë, 27 Shkurt 2017

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura