EURODEPUTETI: DHJETËRA MIJËRA QYTETARË KANË VDEKUR NGA EFEKTET ANËSORE TË VAKSINIMIT! (VIDEO)

Dëshmi në Parlamentin Europian

EURODEPUTETI: DHJETËRA MIJËRA QYTETARË KANË VDEKUR NGA EFEKTET ANËSORE TË VAKSINIMIT! (VIDEO)

Nga Sheradin Berisha, Facebook 22.01.2022 – Pashtriku 22. 01.2023

Eurodeputeti kroat Mislav Kolakušić i drejtohet presidentit francez Emmanuel Macron në Parlamentin Evropian:

“I nderuar zoti President dhe kolegë, të dashur qytetarë të Bashkimit Evropian,

Presidenti Macron, duke pasur parasysh kufizimet e shumta për të drejtat dhe liritë civile në Francë gjatë pandemisë, do të doja t’ju pyesja vetëm një gjë: ndërsa kryesoni BE-në, ju keni bërë pikërisht të kundërtën e asaj që po bëni tani në Francë. Nga ana tjetër ju thatë se jeni krenar që nuk ka dënim me vdekje në Evropë.

Dhjetëra mijëra qytetarë kanë vdekur nga efektet anësore të vaksinimit. Vaksinimi i detyrueshëm nënkupton dënimin me vdekje dhe zbatimin e tij për shumë qytetarë.

Kjo duhet të mbetet një zgjedhje vullnetare për çdo qytetar! Vrasja është vrasje! Për ata prej jush që nuk e dinë dhe nuk kanë hulumtuar – kontrolloni të dhënat zyrtare nga Organizata Evropiane e Shëndetësisë (EMA).

 Faleminderit.”

Klikoni këtu 👇👇👇👇👇

https://www.facebook.com/10000833…/posts/3153984428222754/

,,,,,,,,,,,,,,,,,

TOTALITARIZMI NË AUSTRI!

Vaksinimi me detyrim është akt totalitar!

https://www.facebook.com/ZeitimBild/videos/463504701840382

_____________

Qeveria e Kosovës tashmë e ka mbushur kupën!

VENDIMI I QEVERISË KURTI ME MASA TË REJA SHTETRRETHIMI NË BURGUN PA MURE TË REPUBLIKËS SË KOSOVËS!

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura