FRANCA AKUZON SHBA-të PËR ÇMIMET E GAZIT! (VIDEO)

Europianët po zgjohen nga gjumi!

FRANCA AKUZON SHBA-të PËR ÇMIMET E GAZIT!

Pashtriku.org, 14. 10. 2022

Ministri francezë i ekonomisë Bruno Le Maire (1969 – ) ka akuzuar administratën amerikane se, po ua shet me çmim katër herë më të lartë se industrialistëve amerikanë…!!

***

Për më tepër kliko e shiko 👇👇👇

https://m.youtube.com/watch?v=A77YfIeG0kY

Total
0
Shares
1 comment
  1. Kjo eshte nje loje e qeverise boterore! Te dyja palet jane te komanduar nga Illuminati.

    Shikoni kete faqe: mentealternativa1.blogspot.com

    Dhe kete faqe angleze: whale.to

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të Lidhura