ISH’USHTARI I UÇK’së DHE UÇPMB’së, FADIL EMËRLLAHU KA NEVOJË PËR NDIHMË

Pashtriku.org, 18. 04. 2015 – Ish-ushtari i UÇK-së dhe UÇPMB-së, Fadil Emërllahu, është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për ndihmë me mjete materiale për t’u shëruar. Ai vuan nga një sëmundje e rëndë në shtyllën vertebrale, që kërkon kurim të shtrenjtë.  Të gjithë ata që mund të ndihmojnë me aq sa kanë mundësi mund ta kontaktojnë direkt Fadilin në këtë numër: +377 44 563 963. /sh.b/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura