KAZANI I MANIPULUESVE!

Nga arkivi, më 26 Prill 2021

Në kohën kur ziente …

KAZANI I MANIPULUESVE!

Nga Sheradin Berisha, Facebook 26 Prill 2022

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, gazetarët, (b)analistët, filozofët e oborrit politik dhe jo vetëm, çdo ditë ulërijnë në TV, portale e rrjete sociale, për mungesën e vaksinës dhe kërkesën urgjente për vaksinimin e popullit, thua se vaksina do të jetë i vetmi shpëtim në këtë manipulim!

Të besosh që industria farmaceutike lufton kundër sëmundjeve është sikur të besosh që fabrikantët e armëve, luftojnë për paqe në botë!

Nuk thuhet kot, kush i ka mediat në dorë i ka edhe mendjet e njerëzve nën kontroll!

#MendjefjeturZgjohuMosFliMeSyHapur !!!

***

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura