KOSOVA SI PLAÇKË PAZARI!

KOSOVA SI PLAÇKË PAZARI!

Nga Sheradin Berisha, facebook, më 22 shtator 2023

“S’mundet një vend me 1.5 milionë banorë t’ia ndryshojë taktikat komunitetit transatlantik”!

Kështu ka thënë zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Gabriel Escobar.

ASHTU ËSHTË ZOTI ESCOBAR!

PRANDAJ KOSOVA ËSHTË SHNDËRRUAR NË PLAÇKË PAZARI PËR TAKTIKAT E KOMUNITETIT TRANSATLANTIK DHE ATIJ SIBERIK! PSE DHE SIBERIK? SEPSE ËSHTË RUSIA AJO QË QËNDRON PRAPA SERBISË ME TË CILËN JU PO E PËRDORNI TAKTIK NË KËTË HISTORIK!

_____

KAH PO SHKON KOSOVA?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217598911421023&id=1125324528

***

ÇKA FSHIHET PAS NEGOCIATAVE KOSOVË – SERBI?

____________

PLANI PESËPIKËSH I ALEKSANDËR VUÇIQIT PËR KOSOVËN

!https://pashtriku.org/plani-pesepikesh-i-aleksander-vuciqit-per-kosoven/

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për siguri, kërkohet përdorimi i shërbimit reCAPTCHA të Google, i cili i nënshtrohet Politikës së Privatësisë dhe Kushteve të Përdorimit të Google.

Unë pajtohem me këto kushte.

Postime të Lidhura